expo tour info telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
expo tour Nusa Dua Sanur Kuta Lembogan Baliem
 
BALI home Rady Programy Historie Mapa Realie počasí Zajímavosti

Programy s Bali

Návštěvu Bali lze vhodně kombinovat s návštěvou především Singapuru, Kuala-Lumpur, nebo Jakarty, kdy doporučuji strávit v uvedených městech dle výběru 3 dny a pokračovat na Bali. Z Bali je možné také navštívit blízký Lombok.

Singapore a Bali

SINGAPORE : je nejzajímavějším městem z výše uvedených a rovněž se dá říci, že má i nejvyšší úroveň ekonomiky, služeb, ale především čistoty, kde za odhození odpadku na ulici můžete být i pokutováni. Pro vstup do Singapore nepotřebujete vízum. Ze zajímavostí, které lze navštívit můžu jmenovat Ostrov SENTOSA s podmořským akváriem a s více než 5000 mořskými živočichy a nádherným podmořským tunelem, ptačí park JURONG s velkým množstvím exotických druhů ptactva a papoušků.

 

 

Kuala Lumpur a Bali

KUALA - LUMPUR : hlavní město Malaysie se v poslední době snaží svým rozvojem co nejvíce přiblížit Singapuru. Poznáte to hned na ulici mezi tyčícími se mrakodrapy, především u nejznámějších z nich, Petronas twins, dvou věží postavených společně jihokorejci a japonci. Poblíž Kuala Lumpur najdete rovněž světoznámé posvátné místo hinduistú jeskyně Batu, kde se každoročně odehrávají slavnosti spojené až se sebepoškozováním, ale je možno říci, že zranění způsobené vpichy různých ostrých předmětů se zúčastněným velmi rychle zahojí, což přičítají vnitřní duševní meditaci a přípravě na obřad. Pěkný je také výlet do nepříliš vzdáleného historického koloniálního města Malacca.

Jakarata a Bali

JAKARTA : snad nejvíce kontrastní město z uvedených, kde vedle moderních tyčících se mrakodrapů najdete přízemní obchůdky místních obchodníků. K zajímavostem Jakarty patří park s typickými stavbami jednotlivých oblastí tohoto ostrovního státu od Sumatry na západě přes Borneo až po Novou Guineu na východě, kde na jednom místě naleznete soustředěnou typickou architekturu všech oblastí.

www.expotour.cz      
služby na Bali Vám zajistí      
expo tour      
T.Bati 3672, ZLÍN    
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04    
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz    

Bali