expo tour info telefony
577 22 22 34
mobil 602 530 266
expo tour Nusa Dua Sanur Kuta Lembogan Baliem
 
BALI home Rady Programy Historie Mapa Realie počasí Zajímavosti

Putri Inna Bali 4*


poloha hotelu Putri Inna Bali

je v nejkomfortnějším středisku na Bali - Nusa Dua, kde jsou umístěny pouze 5* hotely. Nusa Dua znamená dva ostrovy a leží na poloostrově na nejjižnější čáti Bali směrem na otevřené moře. Ze tří nejznámnějších středisek Bali - Nusa Dua,Sanur a Kuta zde naleznete nejčistší pláže, klidné prostředí a nejvyšší úroveň služeb. Hotel je postaven v tradičním balijském stylu s krásným otevřeným lobby, zahradou, 2 velkými bazény, několika restauracemi a bary. Pláž je písčitá a přiléhá k velké zahradě s bazény, kde jsou Vám k dispozici zdarma lehátka se slunečníky v dostatečném množství. 5 minut od hotelu naleznete tzv. "galerii" s mnoha otevřenými restauracemi a obchůdky, kde doporučujeme chodit na večeře. Obecně, co se cen týká, čím dále od hotelu tím levnější ceny. U "galerie" je rovněž stanoviště taxi, odkud můžete odjet navštívit Kutu nebo Sanur. V nedalekém sousedství hotelu je golfové hřiště.

vybavení pokojů hotelu Putri Inna Bali

klimatizace
TV, telefon
minibar
koupelna
Každý pokoj má balkón buď do tropické zahrady nebo do atria s bazénem .


vybavení hotelu Putri Inna Bali

snídaně formou kvalitních tropických bufetů, ale i s evropskou kuchyní. Večeře jsou rovněž formou bufetů nebo servírované v různých restauracích. Na večeře doporučujeme ale navštěvovat restaurace v tzv.Galerii 5 min od hotelu. Levnější strava, především nápoje naleznete vpravo na pláži v čínské restauraci, kde ceny za nápoje jsou až 3x levnější

strava hotelu Putri Inna Bali

hotel poskytuje velmi kvalitní služby náročným klientům, to se především týká porovnání ceny a úrovně služeb. Pokud můžeme srovnat, např. se známým hotelem Grand Bali, který byl prvním 5* hotelem z r. 1966 na Bali, tak poskytuje min. o jednu úroveň lepší pláž a pokoje jsou novější. Pokud požadujete o něco málo vyšší úroveň, tak doporučujeme hotel Aston Bali nebo Novotel rovněž v Nusa Dua nebo luxus hotelu Hyatt a Hilton ,které sousedí s Putri Bali. Rozdíl ceny je však vyšší než rozdíl úrovně.

www.expotour.cz      
služby na Bali Vám zajistí      
expo tour      
T.Bati 3672, ZLÍN    
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04    
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz    

Bali