Menu Zavřeno

ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali
ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali ayodya bali

Hotel AYODYA 5* Nusa Dua

 

poloha hotel Ayodya Bali

Hotel Ayodya Je v nejkomfortnějším středisku na Bali v Nusa Dua. V Nusa Dua jsou umístěny pouze 5* hotely. Nusa Dua v překladu znamená dva ostrovy a leží na poloostrově na nejjižnější čáti Bali směrem na otevřené moře. Ze tří nejznámnějších středisek na Bali – Nusa Dua,Sanur a Kuta zde naleznete nejčistší pláže, klidné prostředí a nejvyšší úroveň služeb. Hotel Ayodya Bali je postaven v tradičním balijském stylu s krásným otevřeným lobby a to v sousedství hotelů Putri Bali a Hyatt. Má zahradou s 2 velkými bazény,jezírky, několika restauracemi a bary. Pláž je písčitá a přiléhá k velké zahradě s bazény, kde jsou Vám k dispozici zdarma lehátka se slunečníky v dostatečném množství. 5 minut od hotelu naleznete tzv. „galerii“ s mnoha otevřenými restauracemi a obchůdky, kde doporučujeme chodit na večeře. Obecně, co se cen týká, čím dále od hotelu tím levnější ceny. U „galerie“ je rovněž stanoviště taxi, odkud můžete odjet navštívit Kutu nebo Sanur. V nedalekém sousedství hotelu je golfové hřiště.

 
 

vybavení pokojů hotel Ayodya Bali

V pokojích hotelu Ayodya na Bali je klimatizace, TV, telefon, minibar a koupelna.
Každý pokoj má balkón buď do tropické zahrady nebo do atria s bazénem.

 

vybavení hotelu Ayodya – Bali

Hotel Ayodya poskytuje velmi kvalitní služby i náročným klientům. To se především týká porovnání ceny a úrovně služeb. Pokud můžeme srovnat, např. se známým hotelem Grand Bali, který byl prvním 5* hotelem z r. 1966 na Bali, tak poskytuje min. o jednu úroveň lepší pláž a pokoje jsou novější. Pokud požadujete o něco málo vyšší úroveň, tak doporučujeme hotel Aston Bali nebo Novotel rovněž v Nusa Dua nebo luxus hotelu Hyatt a Hilton ,které sousedí s Putri Bali. Rozdíl ceny je však vyšší než rozdíl úrovně. 

strava hotel Ayodya

 

Snídaně jsou v hotelu Ayodya servírovány formou kvalitních tropických bufetů s přidanou evropskou kuchyní. Večeře jsou rovněž formou bufetů nebo servírované v různých restauracích. Na večeře doporučujeme ale navštěvovat restaurace v tzv.Galerii 5 minut pěšky od hotelu. Je zde levnější strava.